Skip links

متخصصان پیش‌بینی می‌کنند که دستگاه‌های خودپرداز بیت کوین (BATMها) با مقررات سخت‌گیرانه‌تری در سرتاسر جهان روبه‌رو خواهند شد. در حال حاضر، کشورهایی از جمله کانادا و آلمان در حال تشدید قوانین و الزامات ضدپولشویی هستند.

جان جفریز (John Jeffries)، مدیر ارشد اجرایی در شرکت سایفرتریس، طی مصاحبه‌ای که با نشریه خبری Law360 داشت، پیش‌بینی کرد تمرکز قضایی و نظارتی بر دستگاه‌های خودپرداز بیت کوین افزایش خواهد یافت. او همچنین تاکید کرد که برای گسترش و پیشرفت دستگاه‌های خودپرداز ارز دیجیتال، لازم است به‌طور یکپارچه، نظارت بر اجرا و تابعیت از قوانین افزایش یابد.

خرید و فروش تتر

گزارشی که در ۲ ژوئن (۱۳ خرداد) توسط شرکت سایفرتریس (CipherTrace) منتشر شد، نشان می‌دهد در سال ۲۰۱۹، حدود ۷۴ درصد از تراکنش‌های انجام‌شده با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز بیت کوین واقع در ایالات متحده برای مقاصدی خارج از این کشور ارسال شده‌اند. همچنین، بر اساس این گزارش، ۸۸ درصد از وجوهی که از طریق دستگاه‌های خودپرداز ارزهای دیجیتال در ایالات متحده به صرافی‌های ارز دیجیتال ارسال شده‌اند، درواقع به خارج از کشور انتقال داده شده‌اند. این آمار و ارقام، طی چند سال اخیر، رشدی نمایی داشته و از سال ۲۰۱۷، هر سال دوبرابر شده است.

خرید و فروش تتر

طبق آمار پلتفرم CoinATMradar، در حال حاضر، ۷۷۸ دستگاه‌ خودپرداز ارز دیجیتال در کانادا مشغول فعالیت هستند که تقریبا ۱۰ درصد از ۷,۹۵۸ پایانه خودپرداز در سرتاسر جهان را شامل می‌شوند.

همچنین، در جولای ۲۰۱۹ (تیر ۹۸)، یک باند تبهکار اسپانیایی با استفاده از دستگاه‌‌های خودپرداز بیت کوین، حدود ۱۰ میلیون دلار پول برای قاچاقچیان کلمبیایی مواد مخدر ارسال کردند.

ارزهای دیجیتال

اصلاحیه قانون مبارزه با پولشویی و درآمد غیرقانونی و همچنین قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم، در حالی در ژوئن ۲۰۱۹ (تیر ۹۸) به تصویب رسید که شهردار شهر ونکوور کانادا، به علت نگرانی‌های مرتبط با پولشویی، خواستار ممنوعیت تمام دستگاه‌های خودپرداز بیت کوین در سرتاسر شهر بود.

صرافی ارز دیجیتال

علاوه بر این، در ماه مارس امسال (اسفند ۹۸)، سازمان بازار مالی آلمان (BaFin) دستگاه‌‌های خودپرداز بیت کوین بدون مجوز را ممنوع کرد. این اقدام جدی در پی اعمال قوانین جدید ضد پولشویی انجام شد که با هدف پوشش نقاط ضعف قوانین قبلی آلمان در خصوص ارزهای دیجیتال تصویب شده بود.

خودپرداز بیت کوین و قیمت تتر

ارز دیجیتال, ارزهای دیجیتال, افراتتر, بیت کوین, تتر, خرید ارز دیجیتال, خرید بیت کوین, خرید دستگاه ماینر, خرید و فروش بیت کوین, خرید و فروش تتر, دستگاه ماینر, صرافی ارز دیجیتال, فروش بیت کوین, قیمت آنلاین بیت کوین, قیمت بیت کویین, قیمت تتر, قیمت لحظه ای بیت کوین

شرکت افرا نتورک با سابقه درخشان در زمینه IT و بیش از ۳ سال در زمینه کریپتو در ایران باکادری مجرب و متخصص به طور رسمی فعالیت خود را شروع کرده و خدمتگزار شما عزیزان و همراهان همیشگی می باشد. لذا در جهت رفع نیاز مشتریان برآن شدیم تا صرافی ارزهای دیجیتال شرکت افرانتورک رابانام اختصاصی افراتتر راه اندازی نماییم.

نظر دهید: