Skip links

خوزلیت رامیرز، مسئول ارشد ارز دیجیتال پترو، به اتهام پول‌شویی و برخی جرایم دیگر توسط دولت امریکا تحت تعقیب قرار گرفته است.

ارز دیجیتال

رامیرز از سال ۲۰۱۸ مدیر ارشد دپارتمان ارز دیجیتال ونزوئلا است. قبل از رامیرز، کارلوس وارگاس عهده‌دار این سمت بود که یکی از اعضای شناخته‌شده کنگره و رهبر جناح مخالف دولت ونزوئلا است. وارگاس کسی است که تحت مدیریت نیکلاس مادورو اقدامات مهمی برای ایجاد پترو صورت داد.

ارز دیجیتال

به این ترتیب، دولت امریکا حالا جایزه‌ای ۵ میلیون دلاری را برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری رامیرز شود، تعیین کرده است. به عقیده ICE، رامیرز ارتباطات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی قوی با تعدادی از مهم‌ترین سرشاخه‌های مواد مخدر دارد. البته جرمی که بابت آن تحت تعقیب قرار گرفته است، پول‌شویی و دور زدن تحریم‌ها است.

۵ میلیون دلار جایزه

دپارتمان گمرک و مهاجرت امریکا (ICE)که یکی از زیرمجموعه‌های سازمان امنیت ملی است، امروز بیانیه مربوط به افراد تحت تعقیب خود را منتشر کرد و نام خوزلیت رامیرز، مدیر ارشد سازمان ملی دارایی‌های دیجیتال (سوناکریپ) را به فهرست افراد تحت‌تعقیب فراری آن افزود.

قیمت تتر

خرید بیت کوین

در ابتدای سال جاری میلادی، دولت آمریکا اعلام کرده بود که در حال بررسی ارتباط خوزلیت رامیرز با مسئولین مجرم ونزوئلایی است.

در آن زمان، دولت آمریکا مبلغ ۱۵ میلیون دلار برای دستگیری رئیس جمهور مادورو و ۱۰ میلیون دلار دیگر برای هر یک از دیگر مسئولان رده بالای ونزوئلا شامل کلیور آلکالا، هوگو کارواخال، دیوسدادو کابیو و طارق الایسامی تعیین کرد. با اینکه نام رامیرز در میان افراد مورد نظر ذکر شده بود، جایزه‌ای جداگانه برایش تعیین نشده بود.

خرید و فروش تتر

امروز، دوم ژوئن ۲۰۲۰، روزنامه‌نگار ونزوئلایی، ماربییس لینارس، عکسی از رامیرز را منتشر کرد که او را در حال کار در دفترش نشان می‌داد و به‌نظر می‌رسید اثری از نگرانی بابت بیانیه ICE نشان نمی‌دهد.

این درست روزی اتفاق افتاد که دولت ونزوئلا پذیرفتن ارز دیجیتال پترو را (که آن‌هم تحت تحریم قرار دارد) برای خریداری بنزین آغاز کرده بود. این کشور، هفته گذشته از ایران هم محموله‌های بنزین دریافت کرده بود که با تحریم‌های آمریکا مغایرت داشت.

بنا بر بیانیه ICE رامیرز ۳۳ ساله، در بخش جنوبی نیویورک و به جرم شکستن قوانین مربوط به اختیارات اقتصادی در شرایط اضطراری بین‌المللی و برخی دیگر از تحریم‌های OFAC، دپارتمان خزانه‌داری دفتر کنترل دارایی‌های خارجی ایالات متحده امریکا، محکوم شده است.

صرافی ارز دیجیتال

ارز دیجیتال, ارزهای دیجیتال, افراتتر, بیت کوین, تتر, خرید ارز دیجیتال, خرید بیت کوین, خرید دستگاه ماینر, خرید و فروش بیت کوین, خرید و فروش تتر, دستگاه ماینر, صرافی ارز دیجیتال, فروش بیت کوین, قیمت آنلاین بیت کوین, قیمت بیت کویین, قیمت تتر, قیمت لحظه ای بیت کوین

شرکت افرا نتورک با سابقه درخشان در زمینه IT و بیش از ۳ سال در زمینه کریپتو در ایران باکادری مجرب و متخصص به طور رسمی فعالیت خود را شروع کرده و خدمتگزار شما عزیزان و همراهان همیشگی می باشد. لذا در جهت رفع نیاز مشتریان برآن شدیم تا صرافی ارزهای دیجیتال شرکت افرانتورک رابانام اختصاصی افراتتر راه اندازی نماییم.

نظر دهید: