Skip links

بیت کوین همچنان به عنوان یه قطب مناسب برای سرمایه گذاری خود راه معرفی نموده است و از یک حاشیه امنیت در بین سرمایه گذاران برخوردار بوده است. بیت کوین تا کنون در شکستن سومین نیمه خود یعنی ۱۰۰۰۰ دلار ناکام بوده است ، با این حال پیش بینی شده است که بزودی یک گاو بزرگ را تجربه خواهید کرد. با افزایش قیمت احتمالی بیت کوین، مبادله کریپتو بایننس قرار است علاوه بر مجموعه محصولات مشتق خود، معاملات سه ماه بیت کوین را نیز راه اندازی کند.

قرار داد آتی و پیشنهاد ویژه بایینس

معاملات آتی بیت کوین به سرمایه گذاران این امکان را می دهد بدون اینکه در حقیقت بخواهند بیت کوین را نگهداری کنند از سرمایه گذاری خود سود بگیرند. معاملات آتی بیت کوین به شکل یک قرارداد آتی ، مشابه قرارداد آتی برای یک شاخص سهام است. با استفاده از معاملات آتی بیت کوین ، سرمایه گذاران می توانند قیمت آینده بیت کوین را پیش بینی کنند و در ازای تسویه قرارداد ، پول را پس بگیرند.

معاملات آتی بیت کوین مدلهای متفاوتی از سرمایه گذاری را در بازه های زمانی یک ماه تا شیش ماه به سرمایه گذاران ارایه داده است. در حالی که بورس کالای شیکاگو یک قرارداد ماهانه برای بیت کوین ارایه داده است.

تیم بایینس تاییدکرد که قرارداد آتی بیت کوین با اهرم ۱۲۵ برابر است و در وب سایت بایننس قابل دسترسی خواهد بود.

پیامد سرمایه گذاری

قرارداد آتی بیت کوین یه سرمایه گذاری پر ریسک و مخاطره آمیز است اما می تواند در شرایط مناسب جایگزین مناسبی برای سرمایه گذاریه ساده در بیت کوین باشد.

شرکت افرا نتورک با سابقه درخشان در زمینه IT و بیش از ۳ سال در زمینه کریپتو در ایران باکادری مجرب و متخصص به طور رسمی فعالیت خود را شروع کرده و خدمتگزار شما عزیزان و همراهان همیشگی می باشد. لذا در جهت رفع نیاز مشتریان برآن شدیم تا صرافی ارزهای دیجیتال شرکت افرانتورک رابانام اختصاصی افراتتر راه اندازی نماییم.

نظر دهید: