Skip links

اگر همه چیز براساس تخمین زده شود، معدنچیان در حال تجربه افزایش مشگل استخراج  بیت کوین هستند که از دسامبر سال گذشته دیده نشده است.

مطابق اعلام استخراج بیت کوین انتظار می رود که استخراج بیت کوین بعدی در حدود چهار روز اتفاق می افتد، این اقدام نشان می دهد که رقابت برای پاداش معدن چقدر سخت است، ۹.۹۵٪ افزایش می یابد.

آخرین باری که این اتفاق افتاد است ، ۱۰.۳۸٪ بود که در ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ مشاهده شده است. این دوره چندین پرش بزرگتر بود.

این شامل دومین کاهش تقریباً ۱۶ درصدی در ۲۶ مارس امسال است. اگرچه پس از سه افزایش ، دو تعدیل مشکل به ترتیب افت ۶٪ و ۹.۲۹٪ به همراه داشت. از این گذشته ، هشتمین افت بزرگ تاریخ سکه بود.

به دنبال کاهش تقریبا ۱۰ درصدی، سطح دشواری را به حدی رسانده است که در نیمه دوم دو تنظیم قبل از آن تنظیم نموده است که در واقع دقیقا  پایین تر از  15.14 T تا ۱۵.۱ T. هنوز هم بالاتر از ۱۳.۷۳ تنظیم قبلی است.

در همین حال ، hashrate یا قدرت محاسباتی شبکه بیت کوین در حال صعود است. در مقایسه با ۹۸.۳۰ EH / s که در آخرین تنظیم ثبت شده است ، حداکثر ۱۱۵.۱۸HH در ثانیه است.

 

شرکت افرا نتورک با سابقه درخشان در زمینه IT و بیش از ۳ سال در زمینه کریپتو در ایران باکادری مجرب و متخصص به طور رسمی فعالیت خود را شروع کرده و خدمتگزار شما عزیزان و همراهان همیشگی می باشد. لذا در جهت رفع نیاز مشتریان برآن شدیم تا صرافی ارزهای دیجیتال شرکت افرانتورک رابانام اختصاصی افراتتر راه اندازی نماییم.

نظر دهید: