Skip links

سهام ایالات متحده ، نفت و قیمت بیت کوین در حال سقوط ، اشاره به  موج دوم کورونا ویروس

سهام بدترین روز خود را در سه ماه گذشته  مشاهده کرد ، به دلیل اینکه بازار نگران موج دوم احتمالی کرونا ویروس است.

به گفته الونگ، رییس استراتژی سرمایه گذاری در بانک سنگاپور، عدم اطمینان در بازار افزایش یافته است وی دلیل گفته خود را  به دلیل موج دوم کورانا ویروس و انتخاب احتمالی ترامپ به عنوان رییس جمهور ایالت متحده بیان کرده است .

در این بازه زمانی ادعاهای بیکاری در زمان رکود خود به بیش از دو برابر رساند، قیمت بیت کوین و سهام ایالت متحده شاهد رکود بوده است.

میانگین صنعتی داو جونز ۶.۹٪ سقوط کرد ، S&P 500 با افت ۵.۹٪ ، و نزدک ۵.۳٪ نزدیک به روز کاهش یافت.

معاملات آتی نفت نیز برای سومین روز متوالی تجارت به دلیل نگرانی از تقاضای جهانی انرژی ، که به ارز تولیدکنندگان نفت و کشورهایی که به صادرات کالا متکی هستند بستگی داشت. معیارهای نفت نیز در هفت هفته به اولین کاهش هفتگی خود سوق پیدا کرده است .

بیت کوین پس از نوسان در حدود ۹،۵۰۰ دلار در حدود یک هفته ، تلاش کرد تا قیمت خود را در ۱۰،۰۰۰ دلار پس انداز کند زیرا قیمت آن به ۹ هزار و ۱۰۰ دلار کاهش یافت. قیمت بیت کوین کاهش می یابد زیرا سرمایه گذاران نهادی در شرایط بحرانی فعلی نسبت به بازار احساس عدم اطمینان می کنند.

حمله کورونا ویروس به ارزش ارزهای فیات

بلومبرگ اخیراً گزارشی از دیدگاه رمزنگاری خود در ژوئن سال ۲۰۲۰ منتشر کرد ، که نشان می دهد کورانا ویروس  به بلوغ بیت کوین  فشار آورده است و بیت کوین در مقابل بورس اوراق بهادار است.

در حالی که بانک فدرال در نظر دارد راه اندازی دلار دیجیتالی را آغاز کند ، سکه ترازو فیس بوک بخشی از کانون توجه را به خود جلب کرده است.

پیش بینی گلدمن ساکس

در آسیا ، یوان چین نیز به دنبال بزرگترین کاهش روزانه خود در دو هفته است که مطابق با پیش بینی تحلیلگران گلدمن ساکس است. گلدمن ساکس انتظار دارد یوان چین به دلیل جنگ تجاری موجود میان ایالات متحده و چین به پایین ترین سطح خود از سال ۲۰۰۸ در ماه های آینده سقوط کند.

 پیش بینی می شود یوآن توسط گلدمن ساکس این گونه بوده است ، یوآن در طی سه ماه آینده به ۷.۲۵ دلار کاهش می یابد  و در مدت شش ماه به ۷.۱۵ دلار برسد ، سپس در سال آینده به ۷ دلار برسد. از آنجا که شرکت شاهد پایین آمدن یوان به پایین ترین سطح ۲۰۰۸ خود است ، احتمال اینکه بیت کوین تجربه یک تجمع قیمت انفجاری را تجربه کند ، افزایش یافته است. چین قبلاً تجارت بیت کوین و همچنین تجارت سایر ارزهای رمزنگاری شده را ممنوع کرده است ، اگرچه توسعه blockchain در این کشور بسیار مورد تحسین قرار گرفته است.

بیت کوین برای افرادی که به دنبال دور زدن کنترل شدید چین در ارسال پول به خارج از کشور هستند ، وارد بازار می شود.

شرکت افرا نتورک با سابقه درخشان در زمینه IT و بیش از ۳ سال در زمینه کریپتو در ایران باکادری مجرب و متخصص به طور رسمی فعالیت خود را شروع کرده و خدمتگزار شما عزیزان و همراهان همیشگی می باشد. لذا در جهت رفع نیاز مشتریان برآن شدیم تا صرافی ارزهای دیجیتال شرکت افرانتورک رابانام اختصاصی افراتتر راه اندازی نماییم.

نظر دهید: