Skip links

دنیای بیت کوین و تتر و ارزهای دیجیتال، دنیای بسیار عجیب و غریبی محسوب میشه. گاهی خبرهایی از آن خارج می شود که باور کردن آن اصلا آسان نیست.در روزی که قیمت بیت کوین حدود ۹۸۰۰ دلار است خبر عجیبی منتشر شده است. امروز در وبلاگ سایت صرافی آنلاین افراتتر، ارائه دهنده خدمات خرید و فروش تتر، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال قرار هست به یکی از خبرهای عجیب دنیای ارزهای دیجیتال بپردازیم. خرید و فروش بیت کوین همیشه برای تریدر ها جذاب بوده است.

خرید و فروش بیش از ۱۳۰ هزار بیت کوین با ارزش ۱.۳ میلیارد دلار توسط یک نهنگ ناشناس

در حالی که بیت کوین همچنان به حفظ قیمت در بالای سطح ۹۸۰۰ دلار ادامه می دهد، یک نهنگ ناشناس در سه تراکنش حدود ۱.۳ میلیارد دلار بیت کوین انتقال داده است.

براساس داده های بلاک چین، یک معامله گر ناشناس در تاریخ ۲۰ ژوئن (۲۲ خرداد) بیش از ۱۳۲۲۵۵ بیت کوین به ارزش تقریبی ۱.۳ میلیارد دلار  را در سه تراکنش و به فاصله یک دقیقه از هم انتقال داد. این مقدار بیت کوین  از بلاک ۶۴۳۱۳۳ منتقل شده است.

این تراکنش ها را می توانید در لینک زیر

این تراکنش ها در حالی انجام شدند که قیمت بیت کوین هنوز در زیر سطح مقاومت کلیدی ۱۰۰۰۰ دلار قرار دارد. در حال حاضر این ارز در حدود سطح ۹۸۱۸ دلار معامله می شود.

این حجم از انتقال منجر به گمانه زنی هایی مبنی بر متعلق بودن این بیت کوین ها به یک صرافی یا نهاد نظارتی شده است. یکی از کاربران رِدیت، صرافی کوین بیس را مسئول این انتقال می داند.

صرافی آنلاین – خرید و فروش تتر

این بزرگترین تراکنش بیت کوین نیست

طبق گزارش ها، صرافی بیت فینکس در ماه آوریل ۱۶۱۵۰۰ بیت کوین به ارزش ۱.۱ میلیارد دلار (بر حسب قیمت آن زمان) انتقال داد و این یکی از بزرگترین تراکنش های بیت کوین بوده است.

اما نه انتقال بیت فینکس و نه انتقال این نهنگ، بزرگترین تراکنش بیت کوین نبوده اند.  بزرگترین تراکنش در ۱۶ نوامبر سال ۲۰۱۱ انجام شده که در آن ۵۰۰۰۰۰ بیت کوین به ارزش ۱.۳۲ میلیون دلار (بر حسب قیمت آن زمان) منتقل شده است. این مقدار بیت کوین با قیمت فعلی در حدود ۴.۹ میلیارد دلار ارزش دارد.

شرکت افرا نتورک با سابقه درخشان در زمینه IT و بیش از ۳ سال در زمینه کریپتو در ایران باکادری مجرب و متخصص به طور رسمی فعالیت خود را شروع کرده و خدمتگزار شما عزیزان و همراهان همیشگی می باشد. لذا در جهت رفع نیاز مشتریان برآن شدیم تا صرافی ارزهای دیجیتال شرکت افرانتورک رابانام اختصاصی افراتتر راه اندازی نماییم.

نظر دهید: