Skip links

مطالب آموزشی

آموزش تریدینگ ارزهای دیجیتال

شباهت و تفاوت های اتریوم و بیت کوین

اگر به تازگی به دنیای ارزهای دیجیتال و رمزارزها وارد شده اید، مطمئنا با حجم…

فروش بیت کوین با بهترین قیمت

در نوشته قبل راجع به تاریخچه شکل گیری بیت کوین صحبت کردیم، و در این پست از بلاگ قصد داریم درباره پول بیشتر صحبت کنیم. شما در وبلاگ شرکت افراتتر، معتبرترین صرافی مجازی ایران می باشید.

خرید بیت کوین با بهترین قیمت

اگر بخواهیم خیلی خلاصه و مختصر بگوییم، می‌توانیم بیت کوین (bitcoin) را به عنوان نوعی پول در شکل دیجیتال تعریف کنیم. این تعریف خیلی ساده است و بسیاری از جنبه‌های آن را نادیده می‌گیرد، اما برای شروع کار کافی به نظر می‌رسد.

استفاده از ارز دیجیتال یوان در المپیک زمستانی ۲۰۲۲ پکن

سهامداران بانک مرکزی چین در حال برنامه ریزی برای استفاده از ارز دیجیتال برای بازی…

۳ دلیل رشد ۸۵ درصدی قیمت کاردانو در ۱۰ روز

طی ۱۰ روز، قیمت کاردانو ۸۵٪ افزایش داشت و حتی برای ساعاتی از نظر ارزش بازار رسماً از بیت کوین اس‌وی پیشی گرفت، تا به ششمین ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل شود. طبق گزارش کوین تلگراف، قیمت کاردانو با افزایش بیش از ۸۵ درصد طی کمتر از دو هفته، از ۰.۰۷۴ دلار به ۰.۱۳۷ دلار رسیده است.

درباره برق ماینرها

در این پست از وبلاگ سایت صرافی مجازی افراتتر قرار هست به ماینرها و به طور دقیق تر درباره برق ماینرها اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. برق ماینرها همیشه برای عموم مردم جای سوال بوده و اطلاعات زیادی در این باره وجود ندارد.

استفاده از بلاک چین در کشور چین

در این پست از وبلاگ سایت صرافی مجازی افراتتر، ارائه دهنده خدمات خرید و فروش بیت کوین و تتر و سایر رمزارزها، قرار است به مهر و موم الکترونیکی اسناد دادگاه در چین به کمک بلاک چین بپردازیم. بلاک چین و سایر رمزارزها دنیای عجیب و بسیار پیچیده ای دارند و ما در این پست قصد داریم تنها به یکی از ابعاد آن در کشور چین بپردازیم.

خرید و فروش بیت کوین

در این مقاله قصد داریم به یکی از رمزارزها که شاه رمزارزها نیز نام دارد بپردازیم. این رمزارز را از جوانب مختلف مانند خرید و فروش بیت کوین، قیمت بیت کوین، تاریخچه بیت کوین و طریقه تهیه و استفاده از آن و همچینین نحوه استخراج را بررسی می کنیم.

رمزارزها، مصوبه دولت درباره رمز ارزها

هیات وزیران در جلسه مورخ هشتم تیر ۱۳۹۹ و با هدف تسهیل فضای کسب و کار در کشور و رفع سردرگمی فعالان حوزه استخراج رمز، امکان­ پذیری نظارت، کنترل و برنامه­ ریزی دولتی بر فعالیت­‌های استخراج رمز ارز، شفاف سازی، ساماندهی و سلامت فعالیت‌های این حوزه و حفاظت از منابع عمومی در حوزه برق و انرژی، نسبت به تعیین تکلیف تجهیزات استخراج رمز ارز موجود در کشور تصمیم گیری کرد.

خرید و فروش تتر

شما مشتریان ارجمند می توانید با مراجعه به سایت صرافی آنلاین افراتتر، ارائه دهنده خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال، اقدام به خرید و فروش تتر و بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نمایید.

انیمیشن درباره تولید بیت کوین